Bilgisayarınızı en iyi şekilde koruyacak 5 antivirüs programı

McAfee
professional antivirüs programlarının başında gelir.

Intel Security’nin bir parçası olan McAfee dünyanın en büyük güvenlik teknolojisi şirketidir. McAfee, dünyanın dört bir yanındaki sistemlerin ve ağların korunmasına yardımcı olan proaktif ve kalitesi kanıtlanmış çözümler sunarak müşterileri ve her ölçekteki işletmeyi en son zararlı yazılımlara ve ortaya çıkan çevrimiçi tehditlere karşı korur. Zararlı yazılımdan koruma, casus yazılım koruma ve virüsten koruma yazılımını gerçek zamanlı görünürlük ve analitik bilgiler sunan, riskleri azaltan, uyumluluk sağlayan, Internet güvenliğini geliştiren ve işletmelerin operasyonel verimlilik elde etmesini sağlayan güvenlik yönetimi özellikleriyle tümleştiren çözümlerimiz birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Program web sitesi: www.mcafee.com


Avast Free Antivirus

ister ev bilgisayarımız olsun, ister iş bilgisayarımız olsun bilgisayarlarımızı güncel güvenlik risklerine karşı koruyabilmek için antivitüs yazılımlarından faydalanıyoruz. Avast Free Antivirus de bu amaçla kullanabileceğiniz başarılı bir antivirüs çözümü.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir antivirüs programı olan Avast Free Antivirus, ücretsiz olmasına rağmen oldukça zengin özelliklere sahip. Avast Free Antivirus ile klasik virüs tarama ve virüs temizleme işlerini gerçekleştirebileceğiniz gibi bilgisayarınızı sanal tehditlere karşı da koruyabiliyorsunuz.

Program web sitesi:www.avast.com

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus, bilgisayarını virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara, zararlı yazılımlara ve çok daha fazlasına karşı korumak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan güçlü ve ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Kullanıcılara oldukça iyi organize edilmiş bir arayüz ve en son çıkan tehditlere karşı sürekli olarak güncellenen bir antivirüs veritabanı sunan program, oyunu kendi kurallarına göre oynamak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihidir. Kolay kullanımlı ve anlaşılır bir kullanıcı arayüze sahip olması nedeniyle, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan Avira Free Antivirus, karışık ayarları bile basit bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır.

Program web sitesi:www.avira.com

BX_NIS_Y13_NSS_415x276
Norton Security
Norton AntiVirusvirüslere, casus yazlımlara kısacası bilgisayarınıza zarar verebilecek tüm program ve dosyalara karşı gelişmiş koruma sağlayan özellikli ve profesyonel bir güvenlik çözüm programı. Bilgisayarınızı tam olarak korumak ve güvenlik riski taşıyan kötü niyetli yazılımları sisteminizden uzak tutmak istiyorsanız gerçek zamanlı koruma sağlayan Norton AntiVirus ile bunu sağlayabilirsiniz.

Program web sitesi:www.norton.com


Kaspersky Total Security
Kaspersky Total Security programı, PC’lerinizde kullanabileceğiniz en gelişmiş güvenlik ve antivirüs programlarından birisi olarak karşımıza çıktı ve çok geniş olanaklara sahip olması sayesinde başka hiçbir aracı kullanmanıza ihtiyaç bırakmıyor diyebilirim. Program her ne kadar ücretsiz olarak sunulmasa da deneme sürümüyle satın almayı isteyip istemediğinize karar verme şansınız mevcut.

Program web sitesi:www.kaspersky.com

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin