Server Plus Sunucu Hizmetleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize gerek kaliteli gerek ise maaliyeti uygun fiziksel sunucular ve sanal sunucu çözümleri sunmaktayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına sunucularımızda yaptığımız titiz çalışma ve hızlı çözümlerle onları mutlu edebilmek, kalıcılığı sağlayabilmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Gerek büyük projeler gerek ise oyun sunucusu ve canlı yayın hizmeti gibi kullanım amaçlarında müşterilerimize en uyun hizmeti sağlayarak onları memnun etmeyi bu süre zarfında başardığımızı söyleyebiliriz.

Bunların dışında en önemli şey olan teknik destekte, 7 gün 24 saat sizlere kesintisiz hizmet sağladığımızı ayrıca belirtmek isteriz.

Eğer büyük bir projeye adım atmak istiyor ve güçlü bir sunucu tercih etmek istiyorsanız kiralık sunucu hizmetlerimizi inceleyebilir, size en uygun paketi seçerek projenizde ki ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca orta düzeyde bir projeniz veya farklı kullanım alanları için bir sunucu tercih etmek istiyorsanız sizlere sanal sunucu (Linux) hizmetlerimizi de incelemenizi tavsiye edebiliriz. Ayrıca internet sitemizi ziyaret ederek diğer sunucu hizmetleri ve paketlerimizi inceleyebilir ve tercih edebilirsiniz.

Server Plus aynı zamanda yurtdışında İngiltere lokasyon kiralık sunucu ve sanal sunucu hizmetleri de sağlayarak sizlere farklı lokasyon seçeneği de sunmaktadır.

Gerçek Kalite, Gerçek Hizmet, Gerçek Performans.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin