Sony tarafından tanıtımı yapılan yeni oyun konsolu PS4 Slim, incelemeye alındı. İşte Sony PS4 Slim hakkındaki tüm detaylar.

Sony PS4 Slim adı ile yayınlandıktan hemen sonra piyasad oldukça ilgi gören ve aynı zamanda Sony PS4 modelinin yerini alması düşünülen oyun konsolu için çeşitli testler ile birlikte incelemeler de yapılmaya başlanmış durumda. Bir önceki versiyona oranla daha küçük ve daha hafif bir şekilde üretimi yapılan Sony PS4 Slim, bu açıdan bakılınca Sony PS4 modeline göre çok daha pratik bir kullanıma sahip olacak. Sony PS4 yerine daha mükemmel olan ve daha yüksek özelliklere sahip Sony PS4 Slim modelini tercih etmek, bu açıdan bakıldığında çok daha mantıklı görünüyor.

Peki Sony PS4 Slim’de Neler Mevcut?

2.1 ağırlığı olan konsollarda yükseklik sadece 3.9 cm. hem de tek bir ışığı bulunan bu cihaz, çok pratik ve sade. Sony PS4 Slim performans anlamında Sony PS4’e göre aslında çok da farklı değil. Yeni modelde daha yüksek bir performans almak isteyenlere göre Sony PS4 Slim çok uygun değil. Sony PS4 Slim yerine Sony PS4 Pro modelinin tercih edilmesi de bu açıdan daha çok tatmin edecektir.

Minik Ama Etkili!

Sony PS4 Slim için Sony PS4 kullanımı yeterli olan kullanıcıların seçim yapması çok daha uygun ve mantıklı görünüyor. Boyutlarından ziyade, cihazın gürültü seviyesi de oldukça düşük seviyede.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin