Samsung Galaxy A serisinin 2017 modellerinin su geçirmez kasaya sahip olacağına dair işaretler var.

Bununla ilgili olarak Güney Koreli dev şirket, uzun süredir beklenen A serisinin yeni modellerinin tanıtım tarihini belirledi. Samsung’un Malezya ofisi tarafından gönderilen davetiye bakılırsa, Galaxy A serisinin 2017 model üyeleri 5 Ocak 2017 de gözler önüne serilecek. Güney Koreli şirket aynı zamanda yeni akıllı telefonlarının tanıtımı adına Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur’da bir etkinlik organize edecek.

Samsung’un yeni A serisi cihazlarını önümüzdeki haftalarda Las Vegas’ta gerçekleşecek olan CES 2017’de de sergileyebilir. Davetiyeye bakıldığında görülen su baloncukları ve “Nefesinizi tutun” ibaresi telefonların suya dayanıklı olacağına dair işaret vermekte.

Galaxy A serisinde yine üç model var

Samsung Galaxy A serisinde yine üç modele yer verecek. 4.7 inç ekranlı A3 (2017), 5.2 inç ekranlı A5 (2017) ve 5.7 inç ekranlı A7 (2017), A serisinin 2017 kadrosunu oluşturacak. Her üç akıllı telefonun tasarımında da Galaxy S7’nin etkilerinin görülmesi ve cihazların 2016 çıkışlı seleflerinden daha şık bir görüntüye sahip olması bekleniyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin